RED & BLUE. by Colour / Warszawa, 2019.

Zapraszam Państwa 14 kwietnia o godz. 17  do Galerii Przechodnia na ul. Wiejskiej 2 w Warszawie na wystawę RED & BLUE by Colour
w ramach projektu Power of Art.

Jeśli Państwo nie będą mogli zobaczyć wystawę na żywo, zapraszam na wirtualny  spacer 3D: Wirtualne oglądanie wystawy.

Więcej o projekcje: Facebook events.

 

Red & Blue, projekt by Colour w ramach Power of Art.
Galeria Przechodnia, ul. Wiejska 2, Warszawa.

Wernisaż: 14.04.2019 r. o godz. 17:00.

 

by Colour to cykl wystaw w ramach artystycznej akcji społecznej Power of Art i łączy ponad 40 miejsc Galerii Przechodniej z wystawami oryginalnych prac artystów w galeriach w całej Polsce. Wystawa Red & Blue prezentuje prace artystów: Julita Delbar, Edyta Dzierż, Sławomir Golonko, Marcin Painta, Joasia Świerczynska , Mag Woźniak Art, Monika Ewa Wójtowicz.

Kolejne wystawy by Colour - Power of Art - już wkrótce w całej Polsce!

Galeria Przechodnia to galeria zewnętrzna działająca równolegle w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce. To przestrzeń wystawiennicza, w której mogą wisieć grafiki, zdjęcia, wiersze, a nawet ubrania. Widzem Galerii może być każdy przechodzień, który zatrzyma się obejrzeć prezentowaną sztukę.  Pierwsza Galeria powstała w 2011 roku w Warszawie dzięki zgodzie Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Wiejska 2 oraz wsparciu firmy Cross Media. Od tamtej pory w ramach Galerii Przechodniej zorganizowano już kilkaset wystaw i happeningów.

 

Patroni Medialni i Partnerzy:
Agencja Informacyjna, Art Imperium, waw4free.pl, E-panoramy, Klub Integracji Europejskiej, Przedsiębiorcyeu.