Pracownia 23

Na co dzień Pracownia 23 na warszawskiej Pradze Pn. to pracownia malarska – moje „królestwo”, które wypełniam własnymi myślami, śladami, gestami, pulsującą energią… obrazami. 

Jednak kiedy otwieram drzwi pracowni dla publiczności – wtedy staje się gościnnym "laboratorium artystki" i przestrzenią prezentacji sztuki.

Pracownia 23 istnieje piętnaście lat na warszawskiej Pradze Północ i już zapisała się na warszawskiej mapie kultury.
Jako artystka aktywnie uczestniczę w życiu kulturalnym stolicy, dzielnicy Praga Północ/Południe. Pracownia bierze udział
w cyklicznych wydarzeniach: ogólnopolskiej Nocy Muzeów (od 2006) i Warsaw off Art - Otwarte Pracownie (od 2018) 
oraz Stalowa Art Weekend (2019).
Razem z praskimi artystami jestem inicjatorem powstania społecznej inicjatywy Stan Rzeczywisty *nocne spotkania
z twórcami. Wspólnie od 2014 roku podejmujemy działania artystyczne mające na celu przybliżenie sztuki współczesnej mieszkańcom Warszawy ale nie tylko. Od lat uczestniczę w cyklicznych wydarzeniach dzielnicy: Święto Pragi, Święto ulicy Ząbkowskiej/Otwarta Ząbkowska - Otwarte Pracownie Artystyczne a także w wydarzeniach w praskim Koneserze
(przed i po rewitalizacji).

Pracownia 23 umieszczana jest w publikacjach m.in.: Miasto Artystów - Warszawa w Budowie (Muzeum Sztuki Współczesnej, 2014), Arteon (2018), Urzadzamy.pl (2019), katalogi/foldery a także jest gościem radiowych audycji kulturalnych oraz współpracuje z przewodnikami z Praskiej Ferajny.

Zapraszam Państwa do śledzenia wydarzeń z pracowni również na Facebooku: Pracownia 23.

Adres: ul. Floriańska 12 lok. 23 (w podwórku - 3 klatka), 03-707 Warszawa Praga Pn.
(Wizyta po uprzedni kontakcie telefonicznym).