ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI - X aukcja charytatywna

aktualności » ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI - X aukcja charytatywna

Jak co roku Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie organizuje aukcję charytatywną, której celem jest zebranie środków na pomoc osobom z chorobami nowotworowymi.

Mam zaszczyt być "Przyjacielem Fundacji" i przekazać obraz na cele fundacji :-)

Tegoroczna, jubileuszowa edycja odbędzie się 14 października 2015 r. w gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie. Podczas aukcji zostanie wylicytowanych blisko 100 prac.

...

Wieczór aukcji poprowadzi popularna prezenterka telewizyjna Beata Tadla, zaś samą licytację szef Domu Aukcyjnego Rempex Piotr Lengiewicz. Katalog prac zostanie umieszczony na portalu Artinfo, za pośrednictwem którego można będzie także złożyć ofertę kupna wybranych prac.

Aukcję poprzedzi wystawa w siedzibie Centrum Giełdowego w Warszawie. W dniach 7-12 października można będzie obejrzeć wszystkie prace przekazane przez artystów.

Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na pomoc osobom chorym na nowotwory i ich bliskim. Co roku Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspiera blisko 200 osób, które przechodzą trudne doświadczenie choroby. Z myślą o nich powstał Integralny Program Zdrowienia, który otwiera przed chorymi na raka i ich bliskimi możliwość lepszego radzenia sobie z sytuacją choroby, uruchomienia wewnętrznych możliwości zdrowienia i poprawy jakości życia. Obejmuje on m.in. terapię psychoonkologiczną, grupę wsparcia dla chorych na raka i ich bliskich, zajęcia ruchowe i relaksacyjne.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Strona internetowa fundacji: www.ogrodnadziei.org.pl

X Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”
Muzeum Narodowe w Warszawie
Al. Jerozolimskie 3, Warszawa
14 października 2015, godz. 18:00

Wystawa przedaukcyjna:
Centrum Giełdowe
ul. Książęca 4, Warszawa
7-12 października

Partnerzy: Muzeum Narodowe w Warszawie, Centrum Giełdowe w Warszawie

Patroni honorowi: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Business Centre Club, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydent m.st. Warszawy

Patroni medialni: Art Imperium, Arteon, Artysta Sztuka, Businesswoman&life, Imperium Kobiet, Law Business Quality, O.pl, Purpose, Sukces Pisany Szminką, TVP Kultura

-------------------------------------------------------------
https://www.facebook.com/events/1632849060330545/permalink/1644704395811678/?ref=22&action_history=null

Flash requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash